Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Infrastruktury „KOS-EKO” Sp. z o.o. w Kościerzynie niniejszym podaje do wiadomości wszystkich pracowników oraz współpracowników spółki Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury „KOS-EKO” Sp. z o.o. w Kościerzynie, iż na mocy podjętej w dniu 17.03.2022 r. przez Zarząd Spółki uchwały, ustalono treść Regulaminu dotyczącego przyjmowania zgłoszeń oraz podejmowania działań następczych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury „KOS-EKO” Sp. z o.o. w Kościerzynie. Treść Regulaminu znajduje się w załączeniu do niniejszego ogłoszenia.

Jednocześnie wskazuję, iż Regulamin dotyczący przyjmowania zgłoszeń oraz podejmowania działań następczych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury „KOS-EKO” Sp. z o. o. w Kościerzynie wchodzi w życie po upływie dwóch tygodni od dnia podania go do wiadomości pracowników, tj. z dniem 1 kwietnia 2022 roku.

 

Załączniki:

PlikOpisRozmiarUtworzonoOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (regulamin dot. przyjm zgłoszeń oraz podejm działań następczych przez MPI KOS-EKO.PDF)regulamin dot. przyjm zgłoszeń oraz podejm działań następczych przez MPI KOS-EKO.PDF7155 kB17.03.202217.03.2022