Oferowane przez nas Ciepło Systemowe to gwarancja komfortu cieplnego, pewność jego dostaw przez cały rok, bezobsługowość oraz bardzo atrakcyjna i konkurencyjna cena.

Kiedy zdecydujesz się na Ciepło Systemowe i zechcesz przyłączyć się do sieci ciepłowniczej, pomożemy Ci przejść przez obowiązujące (wymagane prawem ustawy – Prawo energetyczne) procedury przyłączeniowe.

Przyjdź – przeanalizujemy – pomożemy i podłączymy Cię do ciepła Kościerzyny!!!!!!!
Pamiętaj, nasi specjaliści towarzyszyć Ci będą nie tylko na etapie dokumentacji i podłączenia, ale przez cały okres eksploatacji.
Pracujemy dla naszych klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodni.

ZALETY NASZEGO CIEPŁA

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Korzystanie z Ciepła Systemowego nie wymaga magazynowania i uzupełniania paliwa, nie wytwarza hałasu, zapachu ani zanieczyszczeń atmosferycznych.

BEZPIECZEŃSTWO

Ciepło sieciowe jest dostarczane w postaci wody, dzięki czemu nie ma zagrożenia wybuchem oraz zatrucia spalinami.
 
NISKIE, STABILNE CENY

Ceny przesyłu i wytworzenia Ciepła Systemowego są regulowane przez Urząd Regulacji Energetyki.
 
NIEZAWODNOŚĆ

Ciepło Systemowe dostarczane jest w sposób niezawodny. Gwarantuje to stały monitoring temperatur i przepływów w sieci ciepłowniczej.

ROZLICZANIE WG RZECZYWISTEGO ZUŻYCIA

Korzystanie z miejskiej sieci ciepłowniczej daje możliwość indywidualnej regulacji przepływu ciepła oraz temperatury tak, aby gwarantowała ona komfort cieplny. Odbiorca płaci za zużyte ciepło na podstawie wskazań ciepłomierza.
 
BRAK UKRYTYCH OPŁAT

Odbiorca jest rozliczany za zużyte ciepło wg Taryfy zatwierdzonej przez Urząd Regulacji Energetyki.

EKOLOGIA I CZYSTOŚĆ

Korzystając z miejskiej sieci ciepłowniczej, odbiorcy nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery. Proces produkcji Ciepła Systemowego objęty jest stałym monitoringiem, dzięki temu dotrzymywane są bardzo surowe normy ochrony środowiska.