Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury

„KOS-EKO” Sp. z o.o. w Kościerzynie

zatrudni Montera sieci

Miejsce pracy: Kościerzyna

Zadania:

 

  • Właściwe eksploatowanie sieci wod-kan i ciepłowniczej
  • Uczestniczenie w budowie (inwestycje, usługi, akcja zima i innych) i usługach świadczonych przez
...

SZANOWNI KLIENCI

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury „KOS-EKO” SP. z o. o. uprzejmie informuje, że w dniu 17.12.2019 r., tj. wtorek, Biuro Obsługi Klienta czynne będzie do godz. 1130.

 

W sytuacjach awaryjnych prosimy dzwonić pod numery:

              działalność wod.-kan.:         58 686 20 06;            661 913 913 w godzinach pracy Spółki

               

...

Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury KOS-EKO Sp. z o.o. w związku z ogłoszeniem tzw. Białej listy podatników VAT i obowiązkiem weryfikowania danych podatnika na niej umieszczonych, a w szczególności numerów rachunków bankowych, na które dokonywane są płatności za towary i usługi, informuje, że zgodnie z wyjaśnieniami Ministerstwa Finansów rachunki wirtualne- wykorzystywane przez podatników dostarczających towary i usługi na masową skalę jak operatorzy sieci komórkowych, czy

...

W dniu 01. października 2019 odbyło się uroczyste otwarcie grupowego węzła cieplnego KARTUSKA, realizowanego jako inwestycja Miejskiego Przedsiębiorstwa Infrastruktury "KOS-EKO" Sp. z o.o.
Zaproszeni zostali goście: Pani Helena Nitz-Kaszubowska - Przewodnicząca Rady Miasta Kościerzyna, Pan Tomasz Nadolny - Zastępca Burmistrza Miasta Kościerzyna oraz prezesi firm administrujących budynkami zasilanymi z nowego węzła grupowego: Pan Krzysztof Knut - Prezes KTBS Sp.z o.o. oraz Pan Andrzej

...

Szanowni Państwo, przedstawiamy istotne informacje dotyczące przygotowania do sezonu grzewczego.

Aktualne przepisy energetyczne określają sezon grzewczy, jako okres pomiędzy wrześniem a majem roku następnego, w którym warunki atmosferyczne powodują konieczność ciągłego dostarczania ciepła w celu ogrzewania obiektów. Jednak, aby takie ciepło popłynęło, właściciel obiektu (spółdzielnia, wspólnota, przedsiębiorstwo, instytucja) powinien zgłosić do przedsiębiorstwa ciepłowniczego

...

W załączeniu przedstawiamy stanowisko Izby Gospodarczej "Wodociągi Polskie" dotyczące awarii kolektora ściekowego w Warszawie.

Szanowni Państwo,
w związku z licznymi telefonami od mieszkańców miasta Kościerzyna informujemy, iż źródłem „przykrych zapachów” na terenie naszego miasta nie jest oczyszczalnia ścieków, czy też sieci kanalizacyjne.

Wg informacji medialnych w ostatnich dniach w okolicach Wielkiego Klincza na pola wylewana jest gnojowica pochodząca z okolicznych chlewni. Podobna sytuacja miała miejsce rok temu.

Źródło:

...

 

18 czerwca w Brukseli odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach konkursu European Union Sustainable Energy Award 2019. W finałowej dwunastce znalazły się "Lekcje ciepła", realizowane przez dostawców ciepła systemowego. To jedyna polska inicjatywa  na rzecz zrównoważonego rozwoju energii, która kiedykolwiek znalazła się w finale tego konkursu.

Nagrody przyznano w czterech kategoriach: zaangażowanie, innowacje, leaderzy,

...

Zatrzymaj ciepło do lata z MPI KOS-EKO

Kwiecień plecień. Co przeplata? Trochę zimy, trochę lata!

Choć wiosna rozkwitła wyższymi temperaturami, poranki i wieczory bywają wciąż chłodne. Zanim na dobre przyjdzie lato możesz zadbać o słoneczną aurę w swoim mieszkaniu.

W jaki sposób?

Zamiast otulać się ciepłym kocem, ogrzej się ciepłem systemowym dostarczanym dla Ciebie przez MPI

...

Szanowni Odbiorcy Ciepła Systemowego

 

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury "KOS-EKO" Spółka z o.o., informuje naszych Odbiorców ciepła, że decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr OGD.4210.41.2018.21307.V.MBR1 z dnia 3 kwietnia 2019 r. została zatwierdzona taryfa dla ciepła. Tekst taryfy opublikowany został w

...

Strona 1 z 11