Poniżej zamieszczamy odnośnik do ogłoszenia dotyczącego sprzedaży samochodu.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-skoda-octavia-ii-ID6CAHUG.html#b3bd3476da

 

W dniu 01. października 2019 odbyło się uroczyste otwarcie grupowego węzła cieplnego KARTUSKA, realizowanego jako inwestycja Miejskiego Przedsiębiorstwa Infrastruktury "KOS-EKO" Sp. z o.o.
Zaproszeni zostali goście: Pani Helena Nitz-Kaszubowska - Przewodnicząca Rady Miasta Kościerzyna, Pan Tomasz Nadolny - Zastępca Burmistrza Miasta Kościerzyna oraz prezesi firm administrujących budynkami zasilanymi z nowego węzła grupowego: Pan Krzysztof Knut - Prezes KTBS Sp.z o.o. oraz Pan Andrzej

...

Szanowni Państwo, przedstawiamy istotne informacje dotyczące przygotowania do sezonu grzewczego.

Aktualne przepisy energetyczne określają sezon grzewczy, jako okres pomiędzy wrześniem a majem roku następnego, w którym warunki atmosferyczne powodują konieczność ciągłego dostarczania ciepła w celu ogrzewania obiektów. Jednak, aby takie ciepło popłynęło, właściciel obiektu (spółdzielnia, wspólnota, przedsiębiorstwo, instytucja) powinien zgłosić do przedsiębiorstwa ciepłowniczego

...

W załączeniu przedstawiamy stanowisko Izby Gospodarczej "Wodociągi Polskie" dotyczące awarii kolektora ściekowego w Warszawie.

Szanowni Państwo,
w związku z licznymi telefonami od mieszkańców miasta Kościerzyna informujemy, iż źródłem „przykrych zapachów” na terenie naszego miasta nie jest oczyszczalnia ścieków, czy też sieci kanalizacyjne.

Wg informacji medialnych w ostatnich dniach w okolicach Wielkiego Klincza na pola wylewana jest gnojowica pochodząca z okolicznych chlewni. Podobna sytuacja miała miejsce rok temu.

Źródło:

...

 

18 czerwca w Brukseli odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach konkursu European Union Sustainable Energy Award 2019. W finałowej dwunastce znalazły się "Lekcje ciepła", realizowane przez dostawców ciepła systemowego. To jedyna polska inicjatywa  na rzecz zrównoważonego rozwoju energii, która kiedykolwiek znalazła się w finale tego konkursu.

Nagrody przyznano w czterech kategoriach: zaangażowanie, innowacje, leaderzy,

...

Zatrzymaj ciepło do lata z MPI KOS-EKO

Kwiecień plecień. Co przeplata? Trochę zimy, trochę lata!

Choć wiosna rozkwitła wyższymi temperaturami, poranki i wieczory bywają wciąż chłodne. Zanim na dobre przyjdzie lato możesz zadbać o słoneczną aurę w swoim mieszkaniu.

W jaki sposób?

Zamiast otulać się ciepłym kocem, ogrzej się ciepłem systemowym dostarczanym dla Ciebie przez MPI

...

Szanowni Odbiorcy Ciepła Systemowego

 

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury "KOS-EKO" Spółka z o.o., informuje naszych Odbiorców ciepła, że decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr OGD.4210.41.2018.21307.V.MBR1 z dnia 3 kwietnia 2019 r. została zatwierdzona taryfa dla ciepła. Tekst taryfy opublikowany został w

...

Głównymi źródłami emisji zanieczyszczeń do powietrza są:

  • transport samochodowy,
  • domowe piece grzewcze oraz
  • zakłady przemysłowe.

Spalany w piecach węgiel złej jakości, a często nawet śmieci wpływają na toksyczność powietrza, którym wszyscy oddychamy. Skutkiem przebywania w zanieczyszczonym powietrzu są problemy zdrowotne związane z schorzeniami układu krążenia i układu oddechowego.

Konkurs był jednym z elementów miejskiej kampanii

...

W dniach 29.01.2019 r. - 20.02.2019 r. na terenie kotłowni K-1 w Kościerzynie przy ul. Tetmajera 3 w ramach akcji edukacyjnej pt. „Czyste powietrze w Kościerzynie z MPI „KOS-EKO”  gościliśmy grupy dzieci szkolnych w wieku od 6-12 lat. W akcji wzięło udział łącznie ok. 215 uczniów szkół podstawowych nr 1, 2, 6, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz Prywatnej Szkoły Podstawowej Montessori.

Spotkanie miało na celu zapoznanie uczestników z tematem ciepłownictwa oraz

...

Strona 1 z 11