Szanowni Klienci.

Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury "KOS-EKO" Sp. z o.o. informuje mieszkańców rejonu ulic: Cegielnia, Lassa, Skargi, Stare Nadleśnictwo i Leśna o awarii sieci wodociągowej. W wyniku awarii wystąpi przerwa w dostawie wody.

Planowane przywrócenie usług o godz. 19:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

SZANOWNI KLIENCI

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury „KOS-EKO” Sp. z o. o. uprzejmie informuje, że w dniu 16 sierpnia 2019 r.

(tj. piątek) czynne będzie do godz. 1200.

 

 

W sytuacjach awaryjnych prosimy dzwonić pod numery:

       działalność wod.-kan.:         58 686 20 06;            661 913 913 (w godzinach pracy)

                                         

...

 

18 czerwca w Brukseli odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach konkursu European Union Sustainable Energy Award 2019. W finałowej dwunastce znalazły się "Lekcje ciepła", realizowane przez dostawców ciepła systemowego. To jedyna polska inicjatywa  na rzecz zrównoważonego rozwoju energii, która kiedykolwiek znalazła się w finale tego konkursu.

Nagrody przyznano w czterech kategoriach: zaangażowanie, innowacje, leaderzy,

...

Zatrzymaj ciepło do lata z MPI KOS-EKO

Kwiecień plecień. Co przeplata? Trochę zimy, trochę lata!

Choć wiosna rozkwitła wyższymi temperaturami, poranki i wieczory bywają wciąż chłodne. Zanim na dobre przyjdzie lato możesz zadbać o słoneczną aurę w swoim mieszkaniu.

W jaki sposób?

Zamiast otulać się ciepłym kocem, ogrzej się ciepłem systemowym dostarczanym dla Ciebie przez MPI

...

Szanowni Odbiorcy Ciepła Systemowego

 

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury "KOS-EKO" Spółka z o.o., informuje naszych Odbiorców ciepła, że decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr OGD.4210.41.2018.21307.V.MBR1 z dnia 3 kwietnia 2019 r. została zatwierdzona taryfa dla ciepła. Tekst taryfy opublikowany został w

...

Głównymi źródłami emisji zanieczyszczeń do powietrza są:

  • transport samochodowy,
  • domowe piece grzewcze oraz
  • zakłady przemysłowe.

Spalany w piecach węgiel złej jakości, a często nawet śmieci wpływają na toksyczność powietrza, którym wszyscy oddychamy. Skutkiem przebywania w zanieczyszczonym powietrzu są problemy zdrowotne związane z schorzeniami układu krążenia i układu oddechowego.

Konkurs był jednym z elementów miejskiej kampanii

...

W dniach 29.01.2019 r. - 20.02.2019 r. na terenie kotłowni K-1 w Kościerzynie przy ul. Tetmajera 3 w ramach akcji edukacyjnej pt. „Czyste powietrze w Kościerzynie z MPI „KOS-EKO”  gościliśmy grupy dzieci szkolnych w wieku od 6-12 lat. W akcji wzięło udział łącznie ok. 215 uczniów szkół podstawowych nr 1, 2, 6, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz Prywatnej Szkoły Podstawowej Montessori.

Spotkanie miało na celu zapoznanie uczestników z tematem ciepłownictwa oraz

...

Prawie 450 świątecznych drzewek powróciło w styczniu i lutym br. do mieszkańców Kościerzyny w postaci ciepła. Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury KOS-EKO w okresie poświątecznym przeprowadziło po raz kolejny akcję "Zapalmy ponownie choinkę", na którą odpowiedziało kilkuset mieszkańców.

Przypomnijmy, że akcja "Zapalmy ponownie choinkę" to

...

W środę 12 grudnia 2018 r. w budynku Kotłowni K-1 Miejskiego Przedsiębiorstwa Infrastruktury „KOS-EKO" Sp. z o.o. obyło się uroczyste otwarcie zakończonej inwestycji pn. „Budowa dwóch kotłów węglowych o mocy poniżej 3 MW w paliwie każdy, w ramach modernizacji kotłowni K-1 przy ul. Tetmajera 3 w Kościerzynie, w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i środowiskowe".

W uroczystości uczestniczyli między innymi Pan Michał Majewski – Burmistrz Miasta Kościerzyna, Pani

...

07.12.2018

 

Informacja z postępu prac nad realizacją projektu pn. „Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Kościerzynie w zakresie gospodarki osadowej

Trwa realizacja projektu pn. „Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Kościerzynie w zakresie gospodarki osadowej.

Zarządzeniem nr 9/2018 z dnia 18 maja 2018r. dyrektora spółki MPI KOS-EKO, został powołany spośród pracowników Beneficjenta zespół - jednostka realizująca

...

Strona 1 z 11