Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury

„KOS-EKO” Sp. z o.o. w Kościerzynie

zatrudni 

Specjalistę ds. obsługi sekretariatu

Miejsce pracy: Kościerzyna

 

Zadania: 

  • Bieżąca obsługa sekretariatu
  • Prowadzenie  elektronicznej ewidencji dokumentacji wpływającej i wychodzącej ze Spółki

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe administracyjne, ekonomiczne

 Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • wynagrodzenie: 4 800 zł brutto

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, zawierających klauzulę  o przetwarzaniu danych osobowych na adres firmy do dnia 12 kwietnia 2024 r.

  1. Na podstawie art. 7 ust. 1 i 2 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest spółka Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury KOS-EKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kościerzynie, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. obsługi sekretariatu. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
  2. Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  3. Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe uwzględnienie mojej aplikacji w procesie rekrutacji, o którym mowa w punkcie 1 lub pkt 4.

W przypadku jeżeli chcą Państwo, aby kandydatura mogła zostać wykorzystana w kolejnych rekrutacjach należy również umieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w zakresie wskazanym w pkt 1 powyżej w dalszych procesach rekrutacyjnych.

 

Adres do korespondencji:
Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury „KOS-EKO” Sp. z o.o.
ul. Strzelecka 30 A,
83-400 Kościerzyna

lub drogą elektroniczną:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.