Jesteś tutaj: Strona główna Informacje Aktualności PIERWSZA ROCZNICA SPÓŁKI MPI "KOS-EKO"

PIERWSZA ROCZNICA SPÓŁKI MPI "KOS-EKO"

Z dniem 02.01.2012 roku nastąpiło połączenie Spółek PWiK „Wodociągi Kościerskie” Sp. z o.o. z ZEC KOSPEC Sp. z o.o.

Nowa spółka przyjęła nazwę Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury „KOS-EKO” Spółka z o.o.

Mija pierwszy rok działalności połączonych przedsiębiorstw komunalnych - kompleksowo obsługującego mieszkańców w zakresie dostarczania wody, odprowadzania ścieków oraz zaopatrzenia w ciepło.

MPI „KOS-EKO” jest nowoczesną firmą z tradycjami, stawiającą na ochronę środowiska poprzez ciągłą rozbudowę sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, efektywne oczyszczanie ścieków w nowoczesnym obiekcie oraz dążenie do poprawy stanu powietrza w mieście poprzez ewolucyjny rozwój ogrzewania z paliw alternatywnych takich jak biomasa i gaz.

Głównym celem istnienia spółki jest zaspokajanie zbiorowych potrzeb mieszkańców Kościerzyny oraz ciągła poprawa jakości świadczonych usług wraz ze sprawną obsługą klienta, profesjonalnie wykonywanymi zadaniami czy też ekologicznym ciepłem, dobrą wodą i czystymi ściekami. Rozwinięty park maszynowy i wciąż poszerzający swoje kwalifikacje pracownicy, pozwalają nam każdego dnia spełniać oczekiwania klientów, a wdrażane nowoczesne technologie i ciągły rozwój, już dziś dają nam szansę myśleć o modernizacji kościerskiego systemu ciepłowniczego i nowych profilach działalności, w tym o wkroczeniu na rynek jako dostawca energii elektrycznej. Głównym celem istnienia Miejskiego Przedsiębiorstwa Infrastruktury KOS-EKO jest zaspokajanie zbiorowych potrzeb mieszkańców Kościerzyny i ciągła poprawa jakości świadczonych usług. 

Chcesz otrzymywać na bieżąco ważne informacje poprzez email

Telefony alarmowe

Działalność ciepłownicza
58 686 30 14
519 163 488 

Działalność wodno-kanalizacyjna
58 686 20 06,
661 913 913 - w godzinach pracy 

519 163 488 - po godzinach pracy 

 

Zgłoszenia są przyjmowane całą dobę.

Lokalizacja BOK